Uzaktan Eğitim Oryantasyon Etkinliği
Sevgili öğrenciler,
21 Eylül 2022 Çarşamba günü saat 13.30’da Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından üniversitemize yeni kayıt yaptıran ve diğer tüm öğrencilerimize e-ders sistemi tanıtımı/kullanımı hakkında bilgilendirme yapılacaktır.
Etkinliğimiz YouTube üzerinden bartınuzem kanalından canlı yayınlanacaktır.
YouTube kanalı linki: youtube.com/bartinuzem
![](https://cdn.bartin.edu.tr/btbs/a770d5fb76071bd7b00681851cbb8280/uzemoryantasyon2022guz_EJ8nDdc.png)
-
24
Nis -
16
Kas